Firemní akce

Probuďte v sobě kousek dítěte. Balonky byly, jsou a budou synonymem nejúspěšnější párty zábavy. A to platí jak v případě firemních akcí, kde se to hemží dětmi, tak i v případě večírků, kde svým uměním nabourám stereotyp a vykouzlím nevšední zábavu pro děti i dospělé.

Zde je koncept zpravidla takový, že na vámi určeném místě funguji jako zábavný bod, kam si děti chodí pro veselé balónky. Jde o zábavné a netradiční zpestření či doplnění programu. Druhá varianta, především u večírků pro dospělé je, že se s balónky motám mezi lidmi a oslovuji je svým balónkovým uměním. Sem tam je nechám si to vyzkoušet či se je snažím něco naučit.

Pokud na akci máte moderátora, ráda se s ním domluvím i na krátkém vstupu, kde můžeme na podiu umotat nějakou specialitku. Pokud ne, nevadí. Ke svému vystoupení nepotřebuji ani podium, ani elektřinu a dokonce ani signál. S modelovacími balónky se můžu realizovat ve vnitřích i venkovních prostorech. Jsem zkrátka nenáročná! Ráda se zamotám přímo mezi své publikum a pomocí balónků jim vykouzlím úsměvy na rtech

Cena

  • Evička na firemní akci 3000 ,- / hod
  • Doprava 5 ,- / km

    Doprava se počítá z Libouchce