Můj příběh

Dlouho jsem si lámala hlavu nad tím, čím bych jednou v životě chtěla být. Představa byla jasná, chci práci, která mě bude bavit a chci rozdávat radost! Mám ráda upřímný dětský svět a stále létám s hlavou v oblacích..

Když jsem šla nedávno do sámošky pro pudink a donesla místo toho obyčejného ten s mávajícím medvídkem na obalu a pastelkami zdarma, mamča mi řekla, že se není čemu divit, když se vlastně pohybuji převážně mezi dětmi. Já si ale myslím, že je to obráceně.. Pohybuji se mezi dětmi, aby nikomu nebylo divný, že bych si z těch pudinků vybrala právě ten s medvídkem na obalu..

Tvarovací balónky mi cestu zkřížily v roce 2014 a takřka ihned mi přirostly k srdci. Objednala jsem si vlastní vybavení a hledala místa, kde bych se mohla realizovat a rozvíjet. O dva roky později přišel koncept Balónkové Evičky. Dnes si mě můžete s balónky objednat jako zpestření firemního večírku, přímo k vám domů na oslavu dětských narozenin nebo třeba na Vaši svatbu. S balónky ráda vystupuji i na veřejných akcích pro města a obce. Mám v repertoáru i dětský program pro školy a školky. Objevila jsem zaručený recept na šťastné děti. Budete potřebovat jednu Balónkovou Evičku a plno tvarovacích balónků!

Zajímá tě víc, poslechni si rozhovor z rádia​

Jak dlouho mi trvalo, než jsem se odvážila sama vystupovat? Jaké postavičky vytvářím nejčastěji? A je něco, co nedokážu? I na to se mě zeptal Petr Ševčík v Radiu Junior

Proč právě Balónková Evička ?