Už jste ve školce měli všemožná dětská vystoupení kouzelníky počínaje a divadélky konče? Rádi byste vyzkoušeli něco nového?

Těší mě, jmenuji se
Balónková Evička

a do školek přivážím program plný balónkových zvířátek, které dětem společně s jedinečným zážitkem zůstávají a drží ještě několik dní, někdy dokonce týdnů, po mém vystoupení.

V rámci programu se seznámíme se základním vybavením, které jako profesionální balónkářka potřebuji ke své práci. Hravou formou ukážu dětem pár složitějších balónků. Každý si domů odnese veselý balónek. Děti zapojuji do programu a snažím se, aby mi co nejvíce pomáhaly. Program prokládám hádankami a možná si ukážeme i balónkové kouzlo.

Program do školky

Během programu si s dětmi povídáme, stanou se mými pomocníčky při tvoření. Vždy se snažím, aby byl program co nejvíce interaktivní a právě proto je ideální ho realizovat pro každou třídu ve školce zvášť. Délka programu pro jednu skupinku je 30 minut.

Místo realizace:

Tématické programy

Děti balónky milují při každé příležistosti a tak jsem sestavila i několik tématických programů, se kterými si mě do školky můžete pozvat a to klidně i několikrát v roce. Pokaždé to bude trošku jiné. Ale vždycky zábavné!

Klasik

Klasik je celoroční program vhodný pro každou příležitost a to během všech ročních období. Je plný zábavy a zvířátek, společně s dětmi si ukážeme i balónkové kouzlo a vydáme se za zvířátky do zoologické zahrady

Velikonoce

Program plný rozkvetlých kytiček., motýlků a po zimním spánku se probouzejících zvířátek. Zabrousíme i do říše Velikonočních zajíčků, které společně s dětmi nakrmíme balónkovou mrkvičkou a závěrem si namalujeme Velikonoční kraslici

Halloween

Balónkový program ve kterém mimo jiné vznikají různá strašidla, která létají všude po školce. Objeví se i kostlivci, kteří jsou ovšem velmi kamarádští. Ukážeme si vyřezanou balónkovou dýni a společně sestavíme obřího halloweenského pavouka

Vánoce

Vánoce jsou pro děti symbolem zimních radovánek. Společně ve třídě vyválíme balónkové sněhuláky, ukážeme si Santu (omlouvám se, Ježíšek se z balónků tvoří špatně), chytneme kapříka, projedeme se na sobech a na závěr uvidíme i zlaté prasátko

Cena dopolední akce (30 minut)

  • Dítě / balónek 60 ,-

    Každé dítě si z programu odnese veselý balónek. Minimum dětí (balónků) je 20. Pokud bude kapacita nenaplněna volné balónky zůstávají školce

  • Doprava 5 ,- / km

    Doprava se počítá z Libouchce. V případě, že se dohodnou dvě školky z jednoho města na stejný den, doprava se mezi vás rozpůlí.

Pasování předškoláků, zahradní akce či dětské dny

Pokud se školkou plánujete jakoukoli akci, která neprobíhá dopoledne v rámci vyučování, ale jedná se o akci, kde se to bude hemžit dětmi ze školky, jejich sourozenci i rodiči a chcete tuto akci rozzářit balónky, jsem tu pro vás!

V rámci tohoto porgramu se nehraje na počet balónků, motám, co mi ruce stačí a balónky rozdávám úplně všem! 

Můžete si mě v podstatě pronajmout na hodinku či více a já budu fungovat jako zábavný bod, kam si děti budou chodit pro veselé balónky. V rámci tohoto typu vystoupení nepředvádím žádný mluvený program, jen se zamotám kamkoli mezi dětičky a pro ně pak motám zvířátka i superhrdiny, které jim rozdávám. 

Cena odpolední akce

  • Evička na vaší odpolední akci 3000 ,- / hodina
  • Doprava 5 ,- / km

    Doprava se počítá z Libouchce