Narozeninová oslava plná balónků

Na věku nezáleží..

Děti zkrátka milují balónky a je úplně jedno, zda právě slaví 3. nebo 12. narozeniny. Vlatně nemusíte být ani děti! Mám za sebou už i narozeniny 30. a nebo 72. a pokaždé to byla skvělá a naprosto nezapomenutelná oslava. Mimo balónků si z oslavy každý odnese i krásný zážitek na celý život!

Bez balónků není oslava a čím je jich víc, tím líp! Určitě se shodneme, že nejoblíbenější den Vašeho dítěte, na který se celý rok těší,  je den jeho narozenin. Společně s balónky uděláme tento den nezapomenutelným!

Zábavnou formou si s dětmi povídám a u toho tvoříme balónková zvířátka, zatímco si rodiče mohou vklidu vypít kafíčko a popovídat si s příbuznými.

Přivezu program plný balónků přímo k vám, klidně až do dětského pokojíčku či kamkoli, kde pro svou ratolest pořádáte narozeninovou oslavu.

Cena

Narozeniny ve školce

Lámete si hlavu s tím, co dát dětem s sebou do školky na jejich narozeninový den? Zapomeňte na bonbónky, dejte jim balónky. A nejlépe rovnou s Balónkovou Evičkou.

Narozeninový program ve školce je na míru šitý oslavenci. Oslavenec se stane mým hlavním pomocníkem, promění se v asistenta, který svou narozeninovou kouzelnou mocí očaruje všechny své kamarády. Společně pak projedeme programem plným zvířátek a superhrdinů. Každý si z oslavy odnese veselý balónek a nádherný zážitek, o kterém vám dětičky budou doma ještě dlouho vyprávět.. 

Pokud si přejete porci extra radosti navíc, můžete pro oslavence k oslavě přiobjednat i obří balónkovou kytici. Výběr je zcela na vás a všechny možnosti najdete v (poraď mi – záložce „kytice“)

Program trvá 30 minut a dá se objednat pouze pro třídu, kam chodí právě vaše dítko. 

Cena

  • Dítě / balónek 60 ,-

    Každé dítě dostane veselý balónek. Minimum je 20 dětí (balónků). Pokud kapacita ve třídě není naplněna, nevadí, všechny balónky navíc získá oslavenec

  • Extra balónek 60 ,-

    Pokud je ve třídě > 20 dětí a vy si přesto přejete, aby si oslavenec domů ze školky donesl víc než jeden balónek, není problém, stačí nahlásit počet a bude je mít

  • Doprava 5 ,- / km

    Doprava se počítá z Chlumce (u Ústí nad Labem)