Kde všude (se) motám?

Můžete si mě pozvat na následující typy akcí…

Školky

V rámci programu do školky seznámím dětičky se základním vybavením, které potřebuji ke své práci. Hravou formou ukážu dětem pár složitějších balónkových zvířátek. Každý si domů odnese veselý balónek.

Narozeninové oslavy

Zábavnou formou si s dětmi tvoříme balónková zvířátka, zatímco rodiče si mohou v klidu vypít kafíčko a pokecat s příbuznými. Přivezu show plnou zvířátek z balónků přímo k vám, až do dětského pokojíčku či kamkoli, kde pro svou malou ratolest pořádáte narozeninovou oslavu

Svatby

Plánujete svatbu a potřebujete zabavit děti či nadchnout dospělé svatebčany nevšední a atraktivní zábavou? Právě pro vás mám připravený pestrý program plný tvarovacích balónků, či workshop, kde se se svatebčany společně můžeme naučit vytvarovat z balónků třeba srdíčko.

Firemní akce

Přemýšlíte, čím oživit svou akci? Balonky byly, jsou a budou synonymem nejúspěšnější párty zábavy. A to platí jak v případě firemních akcí, kde se to hemží dětmi, tak i v případě večírků, kde svým uměním nabourám stereotyp a vykouzlím nevšední zábavu pro děti i dospělé.

Obecní akce

Ráda se objevím i na veřejných akcích měst či obcí. Zde je koncept zpravidla takový, že na vámi určeném místě funguji jako zábavný bod, kam se stahují děti. S nimi pak hravou formou vyrábíme tvarovací balónky. Jde o zábavné a netradiční zpestření či doplnění programu.

FAQ

Minimální počet dětí na akci ve školce je 20. Pokud jich je méně, cena je stejná jako za 20 dětí, vytvoří se 20 balónků a zbylé balonky buď zůstávají školce nebo oslavenci, pokud se jedná o oslavu ve školce

Ano, ano, ano! Veškeré postavičky a veselá balónková zvířátka, která s dětmi nebo pro děti umotám vám zůstávají.

Ne, s heliem nepracuji, respektive pracuji jen výjimečně na individuálních projektech. Balónkové postavičky helium nepotřebují. 

Ne, bohužel. Objednané balónkové postavičky je nutné vyzvednout osobně v Chlumci (vedle Ústí nad Labem)

Program je vhodný pro všechny děti, které si rády hrají a mají rádi balónková zvířátka. Přesto je zde určitá pomyslná hranice, kdy je na vašem uvážení, zda z toho prcek vůbec bude něco mít. Řekněme, že osobně tu hranici vidím přibližně na 3 roky. Ráda přijdu i na první narozeniny vašeho děťátka, ale upřímně si myslím, že udělám radost spíše jeho starším kamarádům.

Ano! Když jsou děti šikovné a chtějí, ráda je formou workshopu naučím vytvarovat vlastní balónek.

Vystoupení probíhají za dodržení všech platných hygienických nařízení. Vystupuji v respirátoru

Primárně se držím v ústeckém kraji, nicméně ráda jezdím i do Prahy či kamkoli v rádiusu 150 km od Chlumce (40339)